Mlade talenty

Mladší dorosty úspěšné jen z poloviny

20.08.2012 | redakce
 

Mladší dorosty úspěšné jen z poloviny Mladší dorostenci se v rámci 2.kola představili opět na domácím trávníku. Zatímco U17 zdolala těsně Frýdek-Místek 2:1, U16 svůj zápas prohrála.

 

MFK OKD Karviná U17 – Frýdek-Místek 2:1 (1:0)

Branky MFK OKD Karviná U17: 8. Duda, 56.Kalous

Sestava MFK OKD Karviná U17: Pastornický (80. Novák) - Jadamík (70. Tomeček), Malík, Leibl, Kurz - Molnári (50. Hanslík), Duda, Koziol, Puchel (63. Reis) - Puškáč (40. Kalous) - Moskál (75. Szkuta).

Trenér Miroslav Štěpánek: „Po přesvědčivém výkonu v předešlém utkání proti Olomouci naši hráči podvědomě dnešního soupeře podcenili. V dnešní hře jsem postrádal důraz jak v poli, tak i v zakončení. Paradoxně nám ublížilo brzké vedení, po kterém by se měli hráči uklidnit. Místo pohody přišlo uspokojení a pokles výkonnosti. Soupeř vyrovnal hru a po jednom z mála protiútoků nám vstřelil vyrovnávací branku. Naštěstí jsme z následného protiútoku strhli vedení na svou stranu a až na závěrečný ojedinělý závar jsme soupeře k ničemu nepustili. Alarmující pro nás je spousta neproměněných šancí. Na tento nedostatek se musíme v týdnu zaměřit."

MFK OKD Karviná U16 – Frýdek-Místek 1:3 (1:3)

Branky MFK OKD Karviná U16: 20. Blanik

Sestava MFK OKD Karviná U16: Mušec - Pavlík (75. Čermák), Ženíšek, Stallmach (40. Lichtblau), Pavelka (70. Budina) - Putyera (60. Kolek), Blanik (60. Hilbert), Seidler, Žiga - Řapek - Kubiena.

Trenér Roman West: „V úvodu utkání jsme byli aktivnější a hráli na soupeřově polovině. Jenže již tradičně jsme vyrobili přímo tragické chyby v obraně, které FM neomylně potrestal. Od desáté minuty jsme tak prohrávali o dvě branky. I poté jsme byli lepším týmem a dál si tvořili větší či menší brankové příležitosti. Dokázali jsme snížit a měli tři tutové šance, kterými jsme měli výsledek otočit! Ty jsme však neproměnili a hosté přidali po rychlém protiútoku další branku. Ve druhém poločase to už byla z naší strany hra vabank. Naše snažení přineslo ještě nějaké šance ale i Frýdek byl z brejků velmi nebezpečný. Zápas jsme dohrávali v křeči, kdy jsme kazili i to, co normálně hráči umí. Nezbývá než se z utkání poučit, zvednout hlavy a jet dál.“

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
před 2 dny - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
před 3 dny - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem