Generální partner
Světlý režim
12. srpen 2013

Čtrnáctka ovládla turnajové klání v Měříně

Fotbalový turnaj žáků, který pořádali FC Velké Meziříčí s Fotbalovou školou Třebíč pro kategorie U15 a U14, se hrál se ve sportovním areálu Jiskry Měřín za účasti družstev žákovské ligy SpSM Jih a karvinských starších žáků. Turnaj byl poslední zkouškou před začátkem sezóny.

U15

Pouze s šestnácti hráči se turnaje zúčastnil tým U15. Nejpovedenější zápas sehrál proti Vysočině Jihlava, pozdějšímu vítězi. Do tohoto zápasu nastoupil celek Martina Špičky v nejsilnější sestavě. „Proti Přerovu a domácímu celku jsme dali prostor všem hráčům z kádru,“ informoval trenér Špička s tím, že pomyslnou korunu pro krále střelců si čtyřmi góly vystřílel Michal Kvapil a Michal Hladík se stal nejlepším hráčem celého turnaje. „Vítěze této kategorie vybírali trenéři týmů,“ doplnil.

Výsledky:

MFK Karviná - 1.FC Viktorie Přerov 2:4 (Kvapil, Hejda)

MFK Karviná - FC Vysočina Jihlava 3:3 (Hruška, Hejda, Ptáček)

MFK Karviná - FC Velké Meziříčí+FŠ Třebíč 4:2 (3x Kvapil, 1x Ptáček)

U14

Hladce prošli turnajem svěřenci Jana Laslopa, kteří ani v jednom utkání nezaváhali. „Myslím si, že jsme i podle předváděné hry celý turnaj zaslouženě vyhráli. Navíc Adrian Szotkowski byl vyhlášený nejlepším hráčem turnaje v kategorii U14. Kluky musím pochválit za výkony i výbornou reprezentaci klubu,“ řekl Laslop.

Výsledky:

MFK Karviná - 1.FC Viktorie Přerov 5:0 (Kaczmarczyk, Bijok, Vlachovský, Bielan, Szotkowski)

MFK Karviná - FC Vysočina Jihlava 4:1 (Soušek, Bijok, Szotkowski, Kaczmarczyk)

MFK Karviná - FC Velké Meziříčí+FŠ Třebíč 3:2 (Soušek 2, Szotkowski)

Turnaj odehráli: Skocz, Kux, Madej, Šlachta, Klimek, Kudláček, Bielan, Vlachovský, Bystroň, Bijok, Kaczmarczyk, Soušek, Szotkowski, Ostáš, Stawicki, Ponča, Wasniowski.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii