Mlade talenty

Pindroch: Nejlepší bude na Zlín rychle zapomenout

28.04.2014 | redakce
 

Pindroch: Nejlepší bude na Zlín rychle zapomenout Dva a kousek zápasu nepoznal, jaké to je. Co? No přeci vytahovat míč ze své sítě. Brankář Karviné Branislav Pindroch útočil ve Zlíně na jubilejních 200 minut bez obdrženého gólu. K této hranici mu chybělo osm minut. Shodou náhod právě za prvních osm minut dostal ve Zlíně dva góly.

 

Braňo, naposledy vás překonal střížkovský Bukač v 78. minutě domácího zápasu proti Bohemians Praha. Od té doby jste udržel dvě čistá konta v řadě. I proto musel být nejen pro vás úvod utkání ve Zlíně jako ze zlého snu, že?

Bylo to hrozné. Ale nějak jsem neřešil, že se mi podařilo dvakrát v řadě neinkasovat. Ale je pravdou, že za osm minut prohrávat o dva góly a navíc ještě před půlhodinou přijít o vyloučeného hráče, i když podle mě velmi přísně, tak se s následným vývojem asi těžko dá něco dělat. Prohráli jsme zcela zaslouženě, Zlín byl ve všem lepší.

Když to hodně zlehčíme, tak jste si aspoň zachytal, ne? Proti Pardubicím jste byl totiž takřka bez práce, ale na zlínské Letné jste musel být připravený téměř nepřetržitě.

Je pravda, že jsem se pořád musel být na pozoru a opravdu nebyla ani chvíle, kdybych si mohl oddechnout. Ale Zlín tam příliš nebezpečných střel neměl. Jen ve druhé půli měli jednu gólovku. To ale vycházelo z jejich náskoku a byli jsme to my, kteří museli hrát do plných.

Teprve podruhé v sezóně jste jako tým inkasovali tři a více branek. Ten první zápas byl v srpnu minulého roku ve Frýdku-Místku. Šlo teď ve Zlíně něco chytit?

Všem gólům předcházeli individuální chyby a domácí Poznar či Železník měli poměrně snadnou úlohu. Snažil jsem se, ale nepovedlo se.

Trenéři vás určitě upozorňovali na standardní situace soupeře. O to víc asi mrzí, že po osmi minutách bylo takřka po zápase, ne?

To ano. Za těch pár minut byla celá týdenní příprava k ničemu. Nalomil nás ten úvodní gól takřka ihned po startu zápasu, to byl zlom. Celá taktika tak okamžitě padla a muselo se to nějak překopat. Ale nejlepší asi bude na tento zápas zapomenout.

To by mohlo jít celkem snadno, když už ve čtvrtek hrajete regionální derby v Třinci.

Jak už jste řekl, bude to derby a týmy se nebudou mít čím překvapit. Znají se dokonale. Bude to určitě těžký zápas, ale zase bude určitě slušná atmosféra díky fanouškům obou táborů. Těšíme se a budeme chtít odčinit porážku ze Zlína.

V Třinci je brankářskou jedničkou, ještě donedávna váš kolega, Lukáš Paleček. Jak se těšíte na přímou konfrontaci?

No trošku specifické to bude, ale v přímém kontaktu spolu nebudeme, protože každý bude na opačné straně hřiště. Jedině, že by jeden z nás šel v závěru utkání na nějakou standardní situaci (úsměv). Ale před i po utkání si pochopitelně podáme ruce.

• Sestřih zápasu v Plzni
včera - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna