Mlade talenty

Pindroch: Nejlepší bude na Zlín rychle zapomenout

28.04.2014 | redakce
 

Pindroch: Nejlepší bude na Zlín rychle zapomenout Dva a kousek zápasu nepoznal, jaké to je. Co? No přeci vytahovat míč ze své sítě. Brankář Karviné Branislav Pindroch útočil ve Zlíně na jubilejních 200 minut bez obdrženého gólu. K této hranici mu chybělo osm minut. Shodou náhod právě za prvních osm minut dostal ve Zlíně dva góly.

 

Braňo, naposledy vás překonal střížkovský Bukač v 78. minutě domácího zápasu proti Bohemians Praha. Od té doby jste udržel dvě čistá konta v řadě. I proto musel být nejen pro vás úvod utkání ve Zlíně jako ze zlého snu, že?

Bylo to hrozné. Ale nějak jsem neřešil, že se mi podařilo dvakrát v řadě neinkasovat. Ale je pravdou, že za osm minut prohrávat o dva góly a navíc ještě před půlhodinou přijít o vyloučeného hráče, i když podle mě velmi přísně, tak se s následným vývojem asi těžko dá něco dělat. Prohráli jsme zcela zaslouženě, Zlín byl ve všem lepší.

Když to hodně zlehčíme, tak jste si aspoň zachytal, ne? Proti Pardubicím jste byl totiž takřka bez práce, ale na zlínské Letné jste musel být připravený téměř nepřetržitě.

Je pravda, že jsem se pořád musel být na pozoru a opravdu nebyla ani chvíle, kdybych si mohl oddechnout. Ale Zlín tam příliš nebezpečných střel neměl. Jen ve druhé půli měli jednu gólovku. To ale vycházelo z jejich náskoku a byli jsme to my, kteří museli hrát do plných.

Teprve podruhé v sezóně jste jako tým inkasovali tři a více branek. Ten první zápas byl v srpnu minulého roku ve Frýdku-Místku. Šlo teď ve Zlíně něco chytit?

Všem gólům předcházeli individuální chyby a domácí Poznar či Železník měli poměrně snadnou úlohu. Snažil jsem se, ale nepovedlo se.

Trenéři vás určitě upozorňovali na standardní situace soupeře. O to víc asi mrzí, že po osmi minutách bylo takřka po zápase, ne?

To ano. Za těch pár minut byla celá týdenní příprava k ničemu. Nalomil nás ten úvodní gól takřka ihned po startu zápasu, to byl zlom. Celá taktika tak okamžitě padla a muselo se to nějak překopat. Ale nejlepší asi bude na tento zápas zapomenout.

To by mohlo jít celkem snadno, když už ve čtvrtek hrajete regionální derby v Třinci.

Jak už jste řekl, bude to derby a týmy se nebudou mít čím překvapit. Znají se dokonale. Bude to určitě těžký zápas, ale zase bude určitě slušná atmosféra díky fanouškům obou táborů. Těšíme se a budeme chtít odčinit porážku ze Zlína.

V Třinci je brankářskou jedničkou, ještě donedávna váš kolega, Lukáš Paleček. Jak se těšíte na přímou konfrontaci?

No trošku specifické to bude, ale v přímém kontaktu spolu nebudeme, protože každý bude na opačné straně hřiště. Jedině, že by jeden z nás šel v závěru utkání na nějakou standardní situaci (úsměv). Ale před i po utkání si pochopitelně podáme ruce.

• Týmy U18 a U16 začínají
dnes - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
před 2 dny - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
před 2 dny - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Juniorka hostí Baník
5.8. - V pondělí od 11 hodin rozehraje juniorka své třetí mistrovské utkání! Na Kovoně hostí v derby ostravský Baník! Svěřenci trenérů Gazdy a Bielana budou chtít získat tři body, prozatím získali jen jeden za remízu s Třincem.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna