Mlade talenty

Pindroch: Nejlepší bude na Zlín rychle zapomenout

28.04.2014 | redakce
 

Pindroch: Nejlepší bude na Zlín rychle zapomenout Dva a kousek zápasu nepoznal, jaké to je. Co? No přeci vytahovat míč ze své sítě. Brankář Karviné Branislav Pindroch útočil ve Zlíně na jubilejních 200 minut bez obdrženého gólu. K této hranici mu chybělo osm minut. Shodou náhod právě za prvních osm minut dostal ve Zlíně dva góly.

 

Braňo, naposledy vás překonal střížkovský Bukač v 78. minutě domácího zápasu proti Bohemians Praha. Od té doby jste udržel dvě čistá konta v řadě. I proto musel být nejen pro vás úvod utkání ve Zlíně jako ze zlého snu, že?

Bylo to hrozné. Ale nějak jsem neřešil, že se mi podařilo dvakrát v řadě neinkasovat. Ale je pravdou, že za osm minut prohrávat o dva góly a navíc ještě před půlhodinou přijít o vyloučeného hráče, i když podle mě velmi přísně, tak se s následným vývojem asi těžko dá něco dělat. Prohráli jsme zcela zaslouženě, Zlín byl ve všem lepší.

Když to hodně zlehčíme, tak jste si aspoň zachytal, ne? Proti Pardubicím jste byl totiž takřka bez práce, ale na zlínské Letné jste musel být připravený téměř nepřetržitě.

Je pravda, že jsem se pořád musel být na pozoru a opravdu nebyla ani chvíle, kdybych si mohl oddechnout. Ale Zlín tam příliš nebezpečných střel neměl. Jen ve druhé půli měli jednu gólovku. To ale vycházelo z jejich náskoku a byli jsme to my, kteří museli hrát do plných.

Teprve podruhé v sezóně jste jako tým inkasovali tři a více branek. Ten první zápas byl v srpnu minulého roku ve Frýdku-Místku. Šlo teď ve Zlíně něco chytit?

Všem gólům předcházeli individuální chyby a domácí Poznar či Železník měli poměrně snadnou úlohu. Snažil jsem se, ale nepovedlo se.

Trenéři vás určitě upozorňovali na standardní situace soupeře. O to víc asi mrzí, že po osmi minutách bylo takřka po zápase, ne?

To ano. Za těch pár minut byla celá týdenní příprava k ničemu. Nalomil nás ten úvodní gól takřka ihned po startu zápasu, to byl zlom. Celá taktika tak okamžitě padla a muselo se to nějak překopat. Ale nejlepší asi bude na tento zápas zapomenout.

To by mohlo jít celkem snadno, když už ve čtvrtek hrajete regionální derby v Třinci.

Jak už jste řekl, bude to derby a týmy se nebudou mít čím překvapit. Znají se dokonale. Bude to určitě těžký zápas, ale zase bude určitě slušná atmosféra díky fanouškům obou táborů. Těšíme se a budeme chtít odčinit porážku ze Zlína.

V Třinci je brankářskou jedničkou, ještě donedávna váš kolega, Lukáš Paleček. Jak se těšíte na přímou konfrontaci?

No trošku specifické to bude, ale v přímém kontaktu spolu nebudeme, protože každý bude na opačné straně hřiště. Jedině, že by jeden z nás šel v závěru utkání na nějakou standardní situaci (úsměv). Ale před i po utkání si pochopitelně podáme ruce.

• Minirepublika na Bažantnici
včera - Žáky U13 čeká ve středu na Bažantnici republikové měření sil v soutěži Minirepublika. Začíná se v 11:30 hod. mezi sebou si zahrají Písek, Baník Ostrava, Hodonín, Pardubice a domácí tým!

• Ve Zlíně v sobotu 3. listopadu
včera - V rámci 14. kola FORTUNA:LIGY zavítá MFK Karviná na půdu Fastavu Zlín. Hrát se bude v sobotu 3. listopadu od 17 hodin.

• Tým U11 čeká kvalifikace
před 2 dny - Sportovní centrum Kovona bude v úterý 16. října od 9:30 hodin hostit kvalifikační turnaj Ondrášovka Cup pro kategorii U11. Fanoušci a rodiče jsou srdečně zváni.

• Víkendové výsledky mládeže
13.10. - Příbram-U19 3:0, U18-Opava 0:1, Příbram-U17 3:2, U16-Opava 0:3, Hodonín-U15 2:0, Hodonín-U14 1:1, Vsetín-U13 0:12, Vsetín-U12 7:2, st.žáci B-Horní Suchá 0:2, ml.žáci B-Horní Suchá 5:1.

• Lingr odehrál hodinu
12.10. - Jednašedesát minut odehrál v základní sestavě české reprezentace do 20 let záložník Ondřej Lingr. Češi prohráli v Polsku s domácím týmem 0:3.

• Vydařená Minirepublika U12
11.10. - Žáci U12 ve středu absolvovali tradiční měření sil pod názvem Minirepublika. Ve čtyřech duelech si připsali tři výhry (4:1 Svratka Brno, 4:2 Třebíč a 3:2 Táborsko) a jednu porážku (1:2 Baník Ostrava). Celé klání se na Kovoně vydařilo na jedničku!

• U10: Postup těsně unikl
10.10. - Velká škoda! Týmu U10 pod vedením René Vichera chybělo k postupu z kvalifikace ve Frýdku-Místku na Finálový turnaj Ondrášovka Cupu jen velmi málo. Výsledky: MFK-Valašské Meziříčí 8:1, MFK-Opava 5:3, MFK-Bruntál 2:4, MFK-Vítkovice 1:1, MFK-Třinec 4:3, MFK-Frýdek-Místek 6:2, MFK-Hlučín 1:2.

• Turnaj Minirepublika ve středu
9.10. - Sportovní centrum Kovona bude ve středu 10. října od 11:30 hodin hostit turnaj Minirepublika kategorie U12. Kromě domácího týmu se na umělé trávě představí Třebíč, Svratka Brno, Táborsko a Baník Ostrava. Na poslední chvíli zrušily svou účast týmy: Písek a slovenské Malacky.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna