Generální partner
Světlý režim
13. červen 2014

B-tým: Na závěr ve Valašském Meziříčí

Rezervní tým má před sebou poslední zápas neúspěšné sezóny. V sobotu odpoledne se představí na půdě Valašského Meziříčí. Pokud chce čtvrtou nejvyšší soutěž udržet, tak musí bezpodmínečně vyhrát a pak čekat na výsledky z Hranic a Otrokovic.

Závěrečné utkání sezóny bylo přesunuto z hlavního hřiště do městské části Podlesí kvůli každoroční Grill párty. Původní termín a čas zůstal nezměněn. Karvinští odcestují do Valmezu v podobné sestavě, v jaké nastoupili do minulého utkání proti Šumperku.

Domácí tým už má jistotu záchrany, k čemuž mu pomohla sobotní výhra 4:1 v Brumově. Naopak svěřenci trenérů Vlka a Bielana budou opět po roce hrát o udržení soutěže v závěrečném utkání sezóny. Minulý rok se to povedlo díky remíze v Brumově. Tentokrát je situace mnohem složitější.

Béčko musí vyhrát a zároveň doufat, že Hranice doma porazí hlavního konkurenta z Přerova. Pokud však Přerovští získají aspoň bod, tak se budou zraky všech upínat do Otrokovic. Pokud tam domácí neporazí Nový Jičín, a jak již bylo zmíněno - Karvinští vyhrají ve Valmezu, tak právě Viktoria Otrokovice doprovodí Šumperk do krajského přeboru.

Utkání 30.kola MSD skupiny E TJ Valašské Meziříčí - MFK OKD Karviná B startuje na hřišti v městské části Podlesí v sobotu 14. června v 16:30 hodin. Hlavním rozhodčím zápasu bude pan Paskal Trigas.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha