Mlade talenty

První změny – skončil mimo jiné Jan Trousil

08.06.2015 | redakce
 

První změny – skončil mimo jiné Jan Trousil Zatímco hráčům začala ihned po posledním zápase dovolená, tak sportovní úsek rozhodně volno nemá. Právě naopak – řeší se hráčské odchody a příchody. V článku přinášíme aktuální informace.

 

Po roce stráveném ve Slezsku se s klubem a spoluhráči rozloučil stoper Jan Trousil. „Honzovi moc děkujeme za odvedené služby během celého roku jeho působení tady v Karviné,“ konstatoval trenér Jozef Weber. V klubu končí rovněž Martin Limanovský, který se trvaleji do A-mužstva během tří sezon neprosadil, a také Ondřej Cverna. Ten strávil celou sezónu na hostování v Kroměříži.

S kabinou se rovněž rozloučili hráči, kteří v Karviné hostovali – Jan Růžička, Lukáš Budínský, Vlastimil Daníček, Vojtěch Kubista, Tomáš Komenda a Daniel Tarczal. „O Růžičku, Budínského, Daníčka a Kubistu máme zájem. Už nyní s jejich kluby intenzivně jednáme,“ nastínil sportovní manažer MFK OKD Lubomír Vlk. Řešit se bude také budoucnost Martina Lipčáka a Tomáše Janíčka, kterým skončily smlouvy.

Naopak do přípravy by se měli hlásit hráči, kteří strávili jaro v jiných klubech. Jde o Lukáše Kuruštu a Richarda Vaňka. K týmu se rovněž připojí dorostenci Moskál, Leibl a Puškáč. Samozřejmostí je pak pokračování Puchla, Dudy a Pastornického.

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem