Mlade talenty

Je zpět! Pavel Dreksa už opět šéfoval obraně

23.03.2016 | redakce
 

Je zpět! Pavel Dreksa už opět šéfoval obraně Po dvou měsících od zranění mohl opět karvinský stoper vyběhnout k zápasu! A hned k ostrému mistrovskému. Pavel Dreksa opět zaujal své místo pravého středního obránce vedle Jana Hoška.

 

Podle svých slov poslední čtvrthodinu cítil, že mu chybí kondice. „Nemám natrénováno, ale postupně se to určitě zlepší. Ale musím říct, že jsem to čekal horší. Škoda, že jsme neudrželi vzadu nulu. Hned by to bylo veselejší,“ pronesl.

Dreksa nebyl nadšený z výkonu ani z bodu, i když následné uznal, že bodík je nakonec ještě zlatý. „Hráli jsme jen pět minut do toho vedoucího gólu. Po zbytek zápasu jsme se už jen nesmyslně bránili. Bylo jen otázkou času, kdy inkasujeme,“ řekl.

Karvinští pouštěli Opavu do hry, její hráči možná i víc chtěli a přetlačili hosty z Karviné. „Prohrávali jsme osobní souboje, bálon jsme také nepodrželi. Koledovali jsme o vyrovnání,“ doplnil s tím, že venkovní zisk bude doceněn až po konci soutěže. „Abychom se udrželi ve hře o postup, bude hlavně důležité vyhrávat doma,“ dodal.

• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem