Mlade talenty

Zimní přípravu obohatí soustředění v Turecku

05.01.2017 | redakce
 

Zimní přípravu obohatí soustředění v Turecku Se začátkem náročného zimního drilu je doladěno i herní soustředění – na konci ledna se poletí za teplem, konkrétně na jih Turecka do oblíbené oblasti Antalya.

 

V termínu od 29. ledna do 8. února se celý tým bude chystat na náročné jaro v turecké Antalyi, kam odletí z Vídně. Jde vůbec o první takto daleké soustředění v celé historii klubu. „Hlavní důvod je jasný – trénovat a odehrát přípravné zápasy na kvalitních přírodních terénech. Turecko tyto podmínky splňuje a nahrává nám i cena, která je pro nás opravdu příznivá a nedá se srovnávat s minulými roky,“ řekl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Důležitým aspektem je rovněž konfrontace s kvalitními týmy, na které je běžně těžké narazit. Karvinští by rádi v Turecku odehráli tři zápasy. „Soupeři jsou prozatím v jednání. Podobný model s kvalitními týmy jsme zkusili už v létě a jednoznačně se to osvědčilo. Očekáváme kvalitní prověrky před náročnou jarní částí ePojisteni.cz ligy,“ dodal Vlk v narážce na letní domácí utkání s ukrajinským Karpaty Lvov nebo ruským Orenburgem, které se uskutečnilo v Rakousku.

Kouč Jozef Weber neskrývá spokojenost. „Je na místě poděkovat vedení klubu. Bude to pro nás jakási nadstavba a věřím, že to na hráče bude mít pozitivní vliv před začátkem jara. Právě v Turecku budeme finalizovat sestavu a na kvalitních terénech ladit herní věci. Samozřejmostí budou tři kvalitní soupeři," řekl spokojeným hlasem šéf karvinské lavičky.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 2 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 3 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem