Mlade talenty

Zimní přípravu obohatí soustředění v Turecku

05.01.2017 | redakce
 

Zimní přípravu obohatí soustředění v Turecku Se začátkem náročného zimního drilu je doladěno i herní soustředění – na konci ledna se poletí za teplem, konkrétně na jih Turecka do oblíbené oblasti Antalya.

 

V termínu od 29. ledna do 8. února se celý tým bude chystat na náročné jaro v turecké Antalyi, kam odletí z Vídně. Jde vůbec o první takto daleké soustředění v celé historii klubu. „Hlavní důvod je jasný – trénovat a odehrát přípravné zápasy na kvalitních přírodních terénech. Turecko tyto podmínky splňuje a nahrává nám i cena, která je pro nás opravdu příznivá a nedá se srovnávat s minulými roky,“ řekl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Důležitým aspektem je rovněž konfrontace s kvalitními týmy, na které je běžně těžké narazit. Karvinští by rádi v Turecku odehráli tři zápasy. „Soupeři jsou prozatím v jednání. Podobný model s kvalitními týmy jsme zkusili už v létě a jednoznačně se to osvědčilo. Očekáváme kvalitní prověrky před náročnou jarní částí ePojisteni.cz ligy,“ dodal Vlk v narážce na letní domácí utkání s ukrajinským Karpaty Lvov nebo ruským Orenburgem, které se uskutečnilo v Rakousku.

Kouč Jozef Weber neskrývá spokojenost. „Je na místě poděkovat vedení klubu. Bude to pro nás jakási nadstavba a věřím, že to na hráče bude mít pozitivní vliv před začátkem jara. Právě v Turecku budeme finalizovat sestavu a na kvalitních terénech ladit herní věci. Samozřejmostí budou tři kvalitní soupeři," řekl spokojeným hlasem šéf karvinské lavičky.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, Zlín-U17 0:1.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

• Sobotní výsledky mládeže
11.5. - U19-Příbram 2:2 (2:4np), Prostějov-U18 4:0, U17-Příbram 1:1 (3:1np), Prostějov-U16 1:3, U15-FM 2:2, U14-FM 0:8, U13-Přerov 12:1, U12-Přerov 13:4, Kravaře-st.žáci B 2:2, ml.žáci B-Kravaře 6:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem