Mlade talenty

TOP 50 talentů: Ondřej Lingr na skvělém 15. místě

22.12.2017 | redakce
 

TOP 50 talentů: Ondřej Lingr na skvělém 15. místě V šestileté historii sestavovaného žebříčku se už potřetí objevil mezi padesátkou vyvolených odchovanec MFK Karviná. Za rok 2017 to nemohl být nikdo jiný než Ondřej Lingr, který mj. s reprezentací do 19 let získal bronz na ME v Gruzii.

 

Lukáš Kurušta, dvakrát Erik Puchel, před rokem Libor Holík (v té době hostoval ze Slavie) a teď Ondřej Lingr. Během šesti let už páté vyznamenání pro MFK Karviná. Odchovance klubu a mládežnického reprezentanta Ondřeje Lingra zvolili v deníku Sport patnáctým největším talentem českého fotbalu.Devatenáctiletý Lingr se ve vybrané padesátce (ročník narození 1998 a mladší) objevil vůbec poprvé. „A hned tak vysoko! Strašně moc mě to těší, mám z toho velkou radost. Zároveň je to zavazující a motivující do další práce,“ nechal se slyšet dva dny před Štědrým dnem borec, který na podzim v HET lize odehrál sedm duelů a hned ve čtyřech z nich se objevil v základní sestavě. Na první ligový gól ovšem zatím stále čeká.

Tato anketa letos vznikala už pošesté ve spolupráci s trenéry mládežnických reprezentací a klubů, které hrají juniorskou a první dorosteneckou ligu. Vítězem pro rok 2017 se stal liberecký útočník Martin Graiciar před Michalem Sadílkem z PSV Eindhoven a Alexem Králem z Teplic.

Karvinské stopy v předchozích letech

2013 -  39. místo Lukáš Kurušta
2014 – 50. místo Erik Puchel
2015 – 44. místo Erik Puchel
2016 – 10. místo Libor Holík

Fotogalerie

               
 

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna