Mlade talenty

Silvestrovské derby 2017

28.12.2017 | redakce
 

Silvestrovské derby 2017 V neděli 31. prosince zakončí kalendářní rok 2017 zápas bývalých hráčů karvinských klubů (Baník 1. máj, Kovona, FC, Jäkl a Baník ČSA). Hraje se od 10 hodin na umělé trávě Sportovního centra Kovona.

 

Skladba obou týmů z místních person se nerodila nikterak složitě, ale organizátoři museli brát ohled na již naplánované rodinné dovolené na přelomu starého a nového roku.  

Přesto všichni do jednoho byli z nápadu uspořádat silvestrovské derby nadšení. „Oslovili jsme kluky, kteří prošli karvinskými kluby. Účast přislíbili bývalí hráči, současní mládežničtí trenéři našeho klubu i jeden stále aktivní borec. Měl by totiž dorazit i Honza Laštůvka,“ podotkl jeden z organizátorů Petr Hort.

Ten by rád, aby se z tohoto setkání stala každoroční tradice. „Je fajn se jít po vánočních svátcích proběhnout a vypotit. Věříme, že účast bude hojná a potkáme se zase za rok,“ dodal Hort s tím, že utkání bude pískat bývalý ligový sudí Radek Matějek.

NOMINACE

Tým A: Pavel Šuster, Michal Punčochář, Jan Laštůvka, Martin Kurz, Ondřej Hanzel, Pavel Sukop, Patrik Goj, Pavel Szkuta, Robert Vlachovský, Marian Górniok, Tomáš Červenka, Marek Bielan, Radek Jursa, Josef Podhrazký, Petr Hort

Tým B: Patrik Mašlej, Petr Mašlej, Filip Juroszek, Robert Mokrý, Petr Paloch, Ondřej Hánl, Vasil Michailidis, Michal Šlachta, Daniel Kulinski, Luboš Hubáček, Andrzej Bizoň, Ondřej Sehnal, Marcel Kulinski, René Kovačič• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna