Mlade talenty

Druhá půlka soustředění a páteční duel s Čukarički

01.02.2018 | redakce
 

Druhá půlka soustředění a páteční duel s Čukarički Stále velmi dobré počasí panuje na Kypru, kde se karvinští fotbalisté poctivě připravují na jarní boje. Po středečním půldenním volnu se ve čtvrtek chystali na páteční odpolední zápas proti srbskému celku Čukarički.

 

Po utkání s Wroclaví naordinoval trenérský štáb na středu lehčí pozápasový trénink a odpoledne volno, které každý z hráčů trávil po svém. Někdo se šel zchladit do hotelového bazénu, jiní si to namířili přímo do moře. „Nechyběla ani obhlídka blízkého okolí. Kluci si zahráli i nohejbal nebo využili posilovnu, která tady je na vysoké úrovni. Já jsem se bohužel nedostal nikam a dodělával resty,“ zasmál se trenér Josef Mucha. Po večeři ještě následoval poměrně dlouhý rozbor úterní porážky.

Ve čtvrtek se už najelo na tradiční rytmus, tedy dopoledne a odpoledne na hřišti. „Na prvním tréninku jsme se zaměřili na různé herní kombinace a rozehrávku. V těchto atributech hry se nám v úterý proti Wroclawi nedařilo. Odpolední trénink potom patřil pilování obranných i útočných standardek,“ podotkl Mucha s tím, že od pátečního soupeře očekává rychlou kombinační hru. Vůbec poprvé v přípravě také dojde ke konfrontaci s jiným než polským nebo českým týmem.

Klub z Bělehradu je mezi profesionálními mančafty poměrně krátce, od roku 2012. Od ročníku 2013/2014 pak hraje pravidelně nejvyšší soutěž. Navíc tři sezóny po sobě pak Čukarički pravidelně hrálo předkola Evropské ligy, ovšem nikdy tým z hlavního města Srbska nepřešel přes druhé předkolo. Po podzimu vládne srbské Superlize CZ Bělehrad, Čukarički je páté s devatenáctibodovou ztrátou.

Páteční utkání FK Čukarički – MFK Karviná se bude hrát ve městě Limassol, zhruba hodinu jízdy autobusem od hotelu. Výkop je naplánován na 16 hodin (15 hodin českého času).

Fotogalerie

       
 

• Se Slováckem v neděli 2. září
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 3 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna