Mlade talenty

Tomáš Wágner = nejlepší ligový hráč v únoru

06.03.2018 | redakce
 

Tomáš Wágner = nejlepší ligový hráč v únoru Vydařeného vstupu do jarní části si všimla také Ligová fotbalová asociace ve spolupráci se zástupci mediálních partnerů a žurnalistů. V pátek totiž zvolili Tomáše Wágnera Hráčem měsíce února v HET lize.

 

Osmadvacetiletý útočník měl z ocenění radost. Získal ho už podruhé, když premiérově se z ní radoval ještě jako hráč Plzně. „A také to bylo hned zkraje podzimní nebo jarní sezóny. Ale to není nic nového, je to o mně známé,“ smál se a hned doplnil, že v mateřské Příbrami střílel důležité góly i ke konci soutěže.

Ocenění bere jako motivaci do dalších zápasů. „Občas nejde přehlédnout, že mě někteří lidé škodolibě popichují. I to mě žene dopředu. Ale samozřejmě nejdůležitější jsou výsledky mužstva. Jaro jsme začali velmi dobře, snad nám to vydrží,“ dodal Tomáš Wágner.

* Skleněná trofej ještě do Karviné nedorazila. Až se tak stane, přineseme na sociálních sítích fotografie.  

Odůvodnění LFA, proč právě Tomáš Wágner…

Hned tři góly za úvodní dvě jarní kola, taková je vizitka karvinského bijce Tomáše Wágnera, který nejdřív v nastavení sestřelil Mladou Boleslav a o týden později popravil dvěma zásahy Zlín, čímž de facto ukončil angažmá Bohumila Páníka na střídačce Moravanů.

Wágner tak v této sezoně vstřelil už sedm gólů, což je víc než v každé z předešlých tří sezon. Navíc má i dvě asistence, takže je s osmi body druhým nejproduktivnějším hráčem mužstva. Lépe je na tom už jen desetibodový Lukáš Budínský. „Něco mi říkalo, že rok 2018 bude dobrý. S tím jsem do toho i šel. Věřím si a střílí mi to také v tréninku. Jen doufám, že to bude pokračovat. Nedělám z toho vědu, ale jsem nadšený, když můžu klukům pomoct a moje góly přinášejí vítězství," zaradoval se Wágner, který proti Zlínu dvakrát skóroval i přesto, že nedodržel svůj tradiční zvyk.

Vůbec poprvé v ligové kariéře si totiž pod dres oblékl elastické tričko. „Mráz byl tak strašný, že jsem šel za kustodem, ať mi dá to největší, aby mě nestahovalo. Podlehl jsem, prostě nic nevydržím," smál se Wágner.• Upřesněné přípravné duely
dnes - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
před 3 dny - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.