Mlade talenty

Soustředění skončilo a v sobotu dorazí Žilina

21.06.2019 | redakce
 

Soustředění skončilo a v sobotu dorazí Žilina Náročný kemp v polské Ustroni v pátek po obědě skončil, vrchol prvního týdne přijde v sobotu odpoledne. Karvinští změří síly v domácím prostředí s Žilinou.

 

Po pěti dnech dvoufázových tréninků v příjemném prostředí polských Beskyd v lázeňském městečku Ustroń čeká na fotbalisty MFK Karviná první zápasový test. Na Městský stadion v Karviné-Ráji přijede slovenská Žilina.

Zápas bude náročný, Karvinští v Polsku pořádně makali. Kromě výživných tréninků na hřišti totiž vybíhali také sjezdovku. „Kluci si sáhli opravdu na dno. Udělali jsme kus práce, všechno naplánované jsme stihli. Se soustředěním tedy panuje spokojenost,“ prohlásil asistent trenéra Marek Bielan.

Pokud jde o zdravotní stav, tak s výjimkou marodů Moravce, Dreksy a Ba Louy jsou všichni téměř v pořádku. „Někteří kluci mají pouze puchýře, ale to není nic hrozného. Trošku problémy má Oliver Putyera. Jinak jsou hráči v pořádku a natěšeni na první zápas. Protočíme dvě jedenáctky, chceme všechny vidět v zápase,“ dodal Bielan.

Slovenský celek je ve stejné fázi přípravy, ovšem první týden strávili svěřenci Jaroslava Kentoše v domácích podmínkách a rozhodně nezaháleli. Je předpoklad, že oba týmy budou mít „těžké nohy“. Ovšem i tak by to mohla být kvalitní vzájemná prověrka. Žilina v uplynulé sezóně skončila čtvrtá o dva body za Ružomberkem.

Proti Žilině si Karvinští zahrají znovu po dvou a půl letech – tehdy v lednu 2017 byl na prohramu dvojzápas. První vyhrála Karviná 3:1, druhý naopak Žilina 3:0.

Přípravné utkání MFK Karviná – MŠK Žilina začíná na Městském stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 22. června ve 14 hodin. Vstup je zdarma, pro fanoušky bude otevřena hlavní tribuna.

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 a U17 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunuly začátky zápasů - devatenáctka hraje už od 12 hodin a sedmnáctka od 14:15 hodin.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem