Mlade talenty

Týmy přípravek na halových turnajích

18.11.2019 | redakce
 

Týmy přípravek na halových turnajích Mladé naděje MFK se přesouvají do haly, kde budou čtvrt roku pilovat a zdokonalovat své dovednosti. Nechybí ani turnaje...

 

U11 + U9

V neděli začal na Kovoně seriál halových turnajů pod názvem „Karvinské turnaje“. Turnaje pro starší kategorii se zúčastnily týmy MFK Karviná A, B, SK Šenov, FK Těrlicko, FK Nový Jičín a Stará Bělá. Turnaj mladší kategorie si zahrály týmy MFK Karviná A, B, Fotbal Třinec, Baník Albrechtice, Orlová a Bohumín.

V konkurenci mladších žáků bral tým U11 3. a 4. místo, U9 ve své kategorii 1. a 4. místo. „Velkou výhodou je pro nás možnost zapojení dvou týmů v každé kategorii. Díky tomu hrají všichni hráči najednou. Kvitujeme také to, že můžeme využívat naši halu a nemusíme na podobné turnaje nikam cestovat," shodli se trenéři René Vicher (U11) a Ondřej Hánl (U9). Děti si na turnaji užily radost z fotbalu i díky cenám Panini od společnosti Corfix. 

Už v sobotu pak kluci z U11 stihli začátek Zimní ligy OFS Karviná. Z Horní Suché se vrátili bez porážky, pouze jednou remizovali a zbytek zápasů vyhráli.  

U10

V sobotu kluci z MFK Karviná U10 odjeli na mezinárodní turnaj do Korně. Ze 14 týmů se karvinští borci umístili na krásném první místě. „Rodičům děkuji za velkou podporu a závěrečný aplaus. Klukům bych chtěl poděkovat za perfektní výkony a nasazení,“ řekl trenér Dávid Král.

Výsledky: MFK-Vranov B 1:0, MFK-MŠK Považská Bystrica 4:0, MFK-Domino Bratislava 4:1, MFK-SK Slovania 6:0, MFK-Slavoj Trebišov 4:1, MFK-Petržalka 3:1.
Semifinále: MFK-Vranov A 2:0
Finále: MFK-Fomat Martin 3:1

U8

Ve Smilovicích se v sobotu konal turnaj mladších přípravek, proto na něm tým U8 nemohl chybět. Odehrálo se spousta zápasů a ke klukům putuje od trenérů veliká pochvala. „Ze všech patnácti týmů byli jediní, kteří uměli použít kličky, přešlapovačky a klamačky. Vypadá to, že se kluci na tréninku něco naučili a posunuli se ve svém výkonu dál. Perfektní práce a velká pochvala,“ podotkl spokojený trenér Ondřej Hanzel.

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem