Generální partner
Světlý režim
5. listopad 2022

Doma neprůstřelný Vladimír Neuman: Všechny zákroky byly důležité!

Střelce soupeře přiváděl k šílenství! V televizním duelu proti Varnsdorfu podal gólman Vladimír Neuman skvělý výkon a několika výbornými zákroky pomohl k zisku ohromně důležitých tří bodů.

Vláďo, Varnsdorf odehrál v Karviné velice dobrou partii, ale všechny body zůstaly doma. Byl to nejlepší soupeř během celého podzimu?
Myslím, že ano – jeden z těch opravdu nejlepších. Varnsdorf hrál výborně, byl silný na míči. Plán byl jasný, hrát na ně z většího bloku.

Během celého utkání jste se rozhodně nenudil a musel jste vytáhnout několik vynikajících zákroků. Jak jste se cítil v bráně?
Jsem rád a mám radost, že jsem klukům pomohl. Všechny zákroky byly důležité, ve druhé půli mi jednou pomohl i Dávid Krčík na brankové čáře. Tak by to mělo být – pomáhat si navzájem.

Jak vám bylo před standardní situací v 93. minutě, na kterou se chystal bývalý hráč MFK Martin Kouřil?
Už jsem se radoval, že máme míč ve své moci a najednou vidím, že rozhodčí píská proti nám. Byl jsem trochu překvapený a zároveň to samozřejmě není nic příjemného v úplném závěru. Ale zvládli jsme ji ubránit, to je hlavní.

V domácím prostředí jste vy osobně zatím nelovil míč ze sítě, z posledních čtyř duelů před vlastními fanoušky se povedlo získat maximální počet dvanácti bodů při skóre 9:0…
… je to skvělé. Z tohoto pohledu jsem za to strašně moc rád. Jen bychom už potřebovali zabrat i venku. Příští neděli ve Vlašimi máme poslední šanci!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo