Generální partner
Světlý režim
2. listopad 2022

Radomír Korytář: Doma si nemůžeme dovolit výpadek

Páteční domácí duel s Varnsdorfem se blíží. Asistent trenéra Radomír Korytář promluvil o aktuální situaci, která trápí celý tým. Zároveň však věří v domácí sílu. realizační tým si také bude muset poradit s trojitou absencí kvůli žlutým kartám...

V pátek je na programu před televizními kamerami domácí zápas s třetím Varnsdorfem. Překvapuje vás současné umístění soupeře?
Už v minulé sezóně se Varnsdorf pohyboval v první polovině tabulky a nyní na to navazuje. V této sezóně podávají Severočeši kvalitní výkony, takže mě jejich aktuální umístění ani moc nepřekvapuje. Navíc ten tým je delší dobu prakticky pospolu a těží ze sehranosti.

Máte krátký týden, hráli jste v neděli a teď vás čeká zápas v pátek. Může to být po „facce“ na půdě béčka Slavie spíš výhodou?
V pondělí a úterý jsme si plno špatných věcí ukázali při rozboru u videa. Takhle se prostě nemůžeme prezentovat a mrzí nás to. Hodně nás to mrzí! Snad ten nepodařený nedělní zápas odčiníme v domácím prostředí.

Dokážete najít příčinu v nevyrovnaných výkonech doma a venku?
Asi si myslíme, že to na hřištích soupeřů přijde samo! Po domácích zápasech jsou kluci v hlavách nastavení na vítěznou vlnu a myslí, že soupeře přehrajeme a zvítězíme. Venkovní výbuchy jsou bohužel naším častým jevem, takže to asi náhoda nebude. O příčině se bavíme a trápí nás to.

V domácím prostředí to šlape – poslední tři zápasy, devět bodů a tři čistá konta při skóre 8:0…
…to každopádně. Sice nás čeká velice kvalitní tým, ale věřím, že v domácím prostředí to i díky této bilanci a naší síle zvládneme. Nemůžeme si dovolit doma výpadek.

Kvůli karetním trestům budou scházet Papadopulos, Žák a Cienciala. To je poměrně dost na jeden zápas, ne?
To už může být problém, ale zrovna na tyto posty máme kvalitní alternativy. Dvě jména už jsou vyřešená a pouze na jedné pozici ještě máme otazník.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo