Generální partner
Světlý režim
19. říjen 2023

Juraj Jarábek před Hradcem Králové: Uděláme maximum pro úspěch

Trenéra Juraje Jarábka čeká třetí zápas na lavičce MFK. Během reprezentační pauzy a v tomto týdnu chystal své svěřence na domácí zápas proti Hradci Králové. Co řekl o východočeském soupeři?

Trenére, s nadcházejícím soupeřem, kterým je Hradec Králové, má Karviná pozitivní vzájemnou prvoligovou bilanci. Co bude potřeba k tomu, aby to platilo i v sobotu pozdě odpoledne?
Hrajeme doma a pokud zopakujeme podobně dobrý výkon jako proti Liberci založený na velké motivaci, bojovnosti a kvalitní organizaci hry, tak budeme úspěšní. Uděláme maximum pro úspěch i pro to, aby pozitivní bilance zůstala na naší straně.

Vypíchl byste důležité hráče Votroků?
Celkově se v Hradci přes léto vyměnilo dost hráčů a proběhla už také výměna trenéra. Pořád je to ale mužstvo, které v minulé sezóně hodně kousalo. A konkrétní hráči? Určitě zmíním zkušené kluky jako Václav Pilař nebo Ladislav Krejčí. Mají tam i nebezpečného hrotového útočníka Daniela Vašulína či šikovného Samuela Dancáka.

V reprezentační pauze jste tvrdě trénovali, absolvovali herní soustředění se zápasem v Tychám, který jste vyhráli a neinkasovali. Vzpruha?
Ale ano, určitě. Ale to už je za námi, nyní náš čeká ligový zápas.

Jaký je aktuální zdravotní stav?
S výjimkou jednoho zranění, když samozřejmě nepočítám dlouhodobého maroda Rajmunda Mikuše, jsme v pořádku. Uzdravil se nám i Dan Bartl, který minulý týden s námi neabsolvoval soustředění.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo