Generální partner
Světlý režim
23. říjen 2023

Salta dělám téměř vždycky, řekl Lucky Ezeh po premiérovém ligovém gólu

V 78. minutě sobotního utkání prokázal přehled a duchapřítomnost, čímž Karviná díky němu získala tři veledůležité domácí body. Pro Luckyho Ezeha to byl první gól ve FORTUNA:LIZE. A oslavil jej stylově - nejprve salty a potom se svými krajany (Adeleke, Moses) i zatančil.

Těsnou výhru hodnotil stroze, ale byla na něm vidět radost. Zvlášť, když v průběhu přípravného utkání v reprezentační přestávce musel do nemocnice na šití s rozbitou hlavou. V tu chvíli nebylo úplně jisté, zda se dá včas do pořádku a bude na pokračování soutěže připraven. Nakonec se ukázalo, že to byla pouze „drobnost“. „Důležité vítězství v těžkém a náročném zápase,“ hodnotil Lucky Ezeh.

Na klíčové góly má čich. Stačí vzpomenout na minulou sezónu, kdy v nastavení rozhodl duel s Opavou, a ve Varnsdorfu zařídil důležitou remízu. „A teď jsem vstřelil svůj první ligový gól, který byl navíc vítězný. Jsem šťastný, že jsem tímto způsobem mohl týmu pomoct,“ prohlásil spokojeně mladý Nigerijec.


Kolik zpráv měl po utkání v mobilu? „Opravdu hodně. Byly tam zprávy i samozřejmě gratulace,“ usmál se. K Ezehovi patří netypické oslavy gólů v podobě několika salt - fanouškům slíbil, že u nich zůstane. „O jiné gólové oslavě jsem nepřemýšlel. Téměř vždy dělám salta,“ smál se.

V neděli hrají Karvinští na půdě Viktorie Plzeň. Na západě Čech se Ezeh potká se svým kamarádem z Karviné Rafiem Durosinmim, s kterým hrával v dorostu i A-týmu MFK. Na samotný zápas i setkání se velice těší. „Hodně spolu komunikujeme, těším se. Jsem moc rád, že se mu v Plzni daří. Na devadesát minut se z nás stanou soupeři,“ usmál se na závěr sobotní hrdina.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo