Mlade talenty

Na domácí přípravné zápasy vstup zdarma

09.01.2019 | redakce
 

Na domácí přípravné zápasy vstup zdarma V příštím týdnu odehrají Karvinští na domácí půdě dva přípravné duely - oba na umělé trávě SC Kovona. Vstupné se platit nebude a restaurace bude v provozu.

 

Zimní příprava je v plném proudu a blíží s také první přípravné zápasy. Ten první absolvují Karvinští v sobotu 12. ledna v Otrokovicích proti slovenskému týmu ŠKF Sereď. Další dva už v domácích podmínkách. 

Po vzájemné dohodě se utkání s regionálním soupeřem z Třince bude konat v Karviné ve středu 16. ledna od 11 hodin. Jen o tři dny později pak na Kovonu dorazí Puszcza Niepolomice. Čas výkopu byl se oproti původnímu plánu měl o hodinou posunout na 13 hodin. „Na oba tyto zápasy se nebude platit vstupné a restaurace bude pro fanoušky pochopitelně otevřena. Věříme, že jich dorazí co nejvíc,“ informoval mluvčí klubu Adam Januszek.

Třetí domácí přípravný zápas je v plánu 1. února. Půjde už o generálku před jarním vstupem do FORTUNA:LIGY a MFK Karviná bude hostit polský celek GKS Tychy. Také na tento duel bude vstup zdarma, ale zatím není jasné, v kolik a kde se bude hrát. Jasnou prioritou je odehrát utkání na přírodní trávě Městského stadionu v Karviné-Ráji nebo na Bažantnici.

• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem