Generální partner
Světlý režim
1. srpen 2016

Na zápis do historie stačilo Voltrovi 12 vteřin

Ofenzivní univerzál navázal na své dva zásahy z generálky a byl to právě on, kdo vsítil první ligový gól Karviné po opětovném návratu do nejvyšší soutěže po mnoha letech.

Karviná se vrátila po sedmnácti letech do ligy a hned se postarala o rozruch v dobrém slova smyslu. Do historie totiž vstoupila letní posila Radek Voltr, kterému se podařilo rozvlnit síť za gólmanem Valešem už po dvanácti vteřinách hry. Jde o třetí nejrychlejší branku v historii soutěže. „Tak rychlý gól je hezký, ale není to nic, co bych nějak moc sledoval. Spíš mě mrzí, že jsme po změně stran čtyřikrát inkasovali a jedeme domů s porážkou. Jsme zklamaní,“ posteskl si Voltr.

Po úvodním hvizdu směřoval míč od Budínského k Šislerovi, který jej okamžitě adresoval Jaroslavu Zelenému. „Trochu jsem doufal, že si Zelí míč zasekne a odcentruje pravou nohou. Dloubnul to krásně na zadní tyč a já si odskočil od obránce a trefil to Valešovi do protipohybu,“ popsal inkriminovaný okamžik Voltr. Ten zaostal se svým gólovým zápisem za Vratislavem Lokvencem a Maurem Lustrinellim o pouhou vteřinu.

Kmenový hráč pražské Slavie po zápase přiznal, že chtěl se spoluhráči domácího favorita zaskočit. „O to nám šlo a podařilo se. Jen škoda nezvládnutého úvodu druhé půle. Asi jsme nebyli stoprocentně koncentrovaní,“ podotkl na závěr.  

Nejrychlejší góly české ligy:

1. Vratislav Lokvenc - 11 vteřin (Liberec - Hradec Králové 1:2, 15. května 1994)
2. Mauro Lustrinelli - 11 vteřin (Sparta - Jablonec 3:0, 24. dubna 2006)
3. Radek Voltr - 12 vteřin (Jablonec - Karviná, 30. července 2016)
4. Alois Hyčka - 14 vteřin (Brno - Dukla Praha 3:0, 19. března 2016)

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo