Generální partner
Světlý režim
31. červenec 2016

Střelec Jurčo: Poločasová pauza nám nejspíš ublížila

První zápasy mu svědčí – v tom přípravném vstřelil Pavol Jurčo jeden gól, v mistrovském hned dva. Borec s nezvyklým číslem dresu 87 ukázal, že je gólový. Ostatně střílení gólů je v jeho popisu v práce...

Dvěma góly v české lize jste navázal na jeden z angažmá ve Viktorii Žižkov z března 2012 v Olomouci. Máte i přes porážku aspoň trochu radost?
Potěší to, ale když nejsou body, tak je to vlastně o ničem.

Ale začali jste famózně, gól hned v první minutě a po vyrovnání jste do poločasu přidali další dva. Co se potom stalo?
Byli jsme maximálně efektivní, to nám hodně pomohlo. Přestávka nám nejspíš ublížila, nezachytili jsme úvod druhé půle. Sice jsme si k tomu v šatně něco řekli, ale nepodařilo se to splnit. Pro další zápas je to velké poučení.

Kromě vás se prosadila hned po dvanácti vteřinách i druhá letní posila Radek Voltr. Z tohoho pohledu musí být dobře, že jste se oba hned gólově ukázali, vy navíc hned dvakrát.
Pracujeme systematicky, tentokrát jsme se prosadili my, příště zase může dát gól někdo jiný. Každopádně jedeme dál, musíme pokračovat v tvrdé dřině.

Jak jste prozatím v Karviné spokojený?
Parta je tady dobrá, herní styl se mi zamlouvá. Jsem zpátky v útoku, což mě těší, jelikož poslední půlrok v Košicích jsem hrával v záloze.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo