Mlade talenty

Náročný kruhový trénink na písku

08.01.2019 | redakce
 

Náročný kruhový trénink na písku Na vydatné úterní sněžení zareagoval realizační tým nejlepším možným způsobem - dopolední trénink se celý odehrál v nafukovací hale na ZŠ Dělnická.

 

Karvinský tým nemůže díky skvělým domácím podmínkám překvapit vůbec nic. Počasí hluboko pod bodem mrazu? Není problém - jde se do perfektně vybavené tělocvičny. Chumelenice? Opět žádný problém – půjde se do nafukovací haly na partnerskou školu ZŠ Dělnická, kde je písek i umělá tráva. To vše v několikaminutovém dojezdu od Městského stadionu v Karviné-Ráji.

Právě husté sněžení trápí celou republiku a stěžuje přípravu fotbalovým klubům. Ovšem náhlá změna plánu není problém, fyzická kondice se dá různými způsoby a zábavnou formu pilovat všude.

Krátce po úterní desáté hodině dopolední se celý tým přesunul na ZŠ Dělnická a po krátkém rozcvičení se hráči rozdělili po třech na osm stanovišt. Nechyběl už Eric Ramirez, který se hned po návratu z Venezuely zapojil do tréninkového procesu. Benjamin Čolić trénuje s týmem od pátku, Adriel D´Avila Ba Loua od soboty. Chybí jediný hráč – Bojan Letić stále léčí následky mononukleózy.

Zajímavý a fyzicky náročný trénink na písku se hráčům podle reakcí zamlouval. Někteří kvitovali, že nemuseli do zimy, pro jiné nehraje aktuální počasí velkou roli. Kvalitní tréninkovou jednotku v perfektních podmínkách ocenil kouč Norbert Hrnčár. „Je na místě poděkovat celému vedení školy, že nám umožnilo v těchto dopoledních hodinách tady trénovat. Na nestabilním povrchu, je každý pohyb o mnoho náročnější. Splnilo to účel,“ pochvaloval si hlavní kouč MFK.

Fotogalerie

       
 

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna