Mlade talenty

Náročný kruhový trénink na písku

08.01.2019 | redakce
 

Náročný kruhový trénink na písku Na vydatné úterní sněžení zareagoval realizační tým nejlepším možným způsobem - dopolední trénink se celý odehrál v nafukovací hale na ZŠ Dělnická.

 

Karvinský tým nemůže díky skvělým domácím podmínkám překvapit vůbec nic. Počasí hluboko pod bodem mrazu? Není problém - jde se do perfektně vybavené tělocvičny. Chumelenice? Opět žádný problém – půjde se do nafukovací haly na partnerskou školu ZŠ Dělnická, kde je písek i umělá tráva. To vše v několikaminutovém dojezdu od Městského stadionu v Karviné-Ráji.

Právě husté sněžení trápí celou republiku a stěžuje přípravu fotbalovým klubům. Ovšem náhlá změna plánu není problém, fyzická kondice se dá různými způsoby a zábavnou formu pilovat všude.

Krátce po úterní desáté hodině dopolední se celý tým přesunul na ZŠ Dělnická a po krátkém rozcvičení se hráči rozdělili po třech na osm stanovišt. Nechyběl už Eric Ramirez, který se hned po návratu z Venezuely zapojil do tréninkového procesu. Benjamin Čolić trénuje s týmem od pátku, Adriel D´Avila Ba Loua od soboty. Chybí jediný hráč – Bojan Letić stále léčí následky mononukleózy.

Zajímavý a fyzicky náročný trénink na písku se hráčům podle reakcí zamlouval. Někteří kvitovali, že nemuseli do zimy, pro jiné nehraje aktuální počasí velkou roli. Kvalitní tréninkovou jednotku v perfektních podmínkách ocenil kouč Norbert Hrnčár. „Je na místě poděkovat celému vedení školy, že nám umožnilo v těchto dopoledních hodinách tady trénovat. Na nestabilním povrchu, je každý pohyb o mnoho náročnější. Splnilo to účel,“ pochvaloval si hlavní kouč MFK.

Fotogalerie

       
 

• U15+U14: Porážky se Sigmou
včera - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 2 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem