Generální partner
Světlý režim
11. únor 2024

Pavel Kačor: První start a hned proti Spartě ? Fakt jsem to nečekal, šílené!

Turbulentní týdny u mladého a nadějného odchovance MFK Karviná pokračují - nejprve to začalo ke konci podzimu tréninky s áčkem, následně absolvovaná celá zimní příprava a teď...? Pavel Kačor si v sedmnácti letec připsal první ligový start proti aktuálně nejlepšímu (a historicky nejúspěšnějšímu) českému klubu.

Debutovat v sedmnácti v nejvyšší soutěži v zápase proti Spartě se nepodaří každému. Nervozita byla?
Jo, byla. Ale po prvním doteku s míčem to ze mě spadlo.

S jakými pokyny jste šel na hřiště v 82. minutě, kdy na vás trenér Jarábek ukázal?
Hlavně, ať si to užiju. Tím, že byl výsledek takový, jaký byl, tak jsem si měl trochu dovolit a nebýt zbytečně zakřiknutý.

Jak rychle jste se sžil s tempem zápasu? Přeci jen Sparta je česká špička, jméno má i v Evropě a ve čtvrtek nastoupí proti Galatasarayi…
Pořád si na tempo zvykám. Zpočátku jsem byl zavařený, ale za pár minut to bylo lepší.

Věřil jste, že byste se mohl objevit na hřišti zkraje jarní části a zrovna proti Spartě?
To vůbec ne. Navíc byl ještě plný stadion. Fakt jsem to nečekal, že můj první start bude v tomto utkání. Vždyť ještě před čtyřmi měsíci jsem trénoval s dorostem a nyní jsem si mohl zahrát proti takovým borcům jako Krejčí, Kairinen, Kuchta a další. Šílené!Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo