Generální partner
Světlý režim
10. únor 2024

VIDEO: Ohlasy po utkání - Jarábek & Holec

Utkání proti Spartě hodnotili trenér Juraj Jarábek a gólman Dominik Holec.


Související články

Zápas 10.2.2024

Poločas vzdoru, favorit rozhodl až po změně stran! Karviná-Sparta Praha 0:3

Více než čtyři tisícovky fanoušků si v jarním počasí našlo cestu na stadion! První poločas nabídl kvalitní napínavou podívanou, ve druhém se už projevila kvalita a zkušenost mistra z Letné. Karvinští zahájili jarní část porážkou 0:3.

Preview k zápasu 9.2.2024

Ostrý a těžký úvod jara, Karviná-Sparta (so,15)

Nejvyšší soutěž se v sobotu tři hodiny po poledni probudí ze zimního spánku. Na čtyřech stadionech se rozběhnou tuhé boje o ligové body. Hrát se bude také ve Slezsku, kam přijede mistr. Utkání bude mít velmi dobrou kulisu a vypadá to, že k tomu přispěje (aspoň podle předpovědi) i nevídaně příjemné počasí...

Pozvánka na zápas 8.2.2024

Juraj Jarábek: V Karviné to nikdo nebude mít lehké, ani Sparta!

Opona FORTUNA:LIGY jde konečně dolů a nejvyšší soutěž pokračuje. Pro fotbalisty MFK těžkým zápasem proti mistrovské Spartě. Kouč Juraj Jarábek hovoří o Spartě s respektem, ale zároveň prohlásil, že hrát se dá s každým. O kvalitě a síle soupeře nepochybuje!

Ohlasy po zápase 11.2.2024

Pavel Kačor: První start a hned proti Spartě ? Fakt jsem to nečekal, šílené!

Turbulentní týdny u mladého a nadějného odchovance MFK Karviná pokračují - nejprve to začalo ke konci podzimu tréninky s áčkem, následně absolvovaná celá zimní příprava a teď...? Pavel Kačor si v sedmnácti letec připsal první ligový start proti aktuálně nejlepšímu (a historicky nejúspěšnějšímu) českému klubu.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo