Generální partner
Světlý režim
10. únor 2024

VIDEO: Ohlasy po utkání - Jarábek & Holec

Utkání proti Spartě hodnotili trenér Juraj Jarábek a gólman Dominik Holec.


Související články

Zápas 10.2.2024

Poločas vzdoru, favorit rozhodl až po změně stran! Karviná-Sparta Praha 0:3

Více než čtyři tisícovky fanoušků si v jarním počasí našlo cestu na stadion! První poločas nabídl kvalitní napínavou podívanou, ve druhém se už projevila kvalita a zkušenost mistra z Letné. Karvinští zahájili jarní část porážkou 0:3.

Preview k zápasu 9.2.2024

Ostrý a těžký úvod jara, Karviná-Sparta (so,15)

Nejvyšší soutěž se v sobotu tři hodiny po poledni probudí ze zimního spánku. Na čtyřech stadionech se rozběhnou tuhé boje o ligové body. Hrát se bude také ve Slezsku, kam přijede mistr. Utkání bude mít velmi dobrou kulisu a vypadá to, že k tomu přispěje (aspoň podle předpovědi) i nevídaně příjemné počasí...

Pozvánka na zápas 8.2.2024

Juraj Jarábek: V Karviné to nikdo nebude mít lehké, ani Sparta!

Opona FORTUNA:LIGY jde konečně dolů a nejvyšší soutěž pokračuje. Pro fotbalisty MFK těžkým zápasem proti mistrovské Spartě. Kouč Juraj Jarábek hovoří o Spartě s respektem, ale zároveň prohlásil, že hrát se dá s každým. O kvalitě a síle soupeře nepochybuje!

Ohlasy po zápase 11.2.2024

Pavel Kačor: První start a hned proti Spartě ? Fakt jsem to nečekal, šílené!

Turbulentní týdny u mladého a nadějného odchovance MFK Karviná pokračují - nejprve to začalo ke konci podzimu tréninky s áčkem, následně absolvovaná celá zimní příprava a teď...? Pavel Kačor si v sedmnácti letec připsal první ligový start proti aktuálně nejlepšímu (a historicky nejúspěšnějšímu) českému klubu.

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo