Generální partner
Světlý režim
5. duben 2016

Pindroch: Vybavil se mi zápas před dvěma lety

Nejlepší gólman Fotbalové národní ligy lovil v posledním zápase hned čtyřikrát míč ze své sítě, což u něj není zvykem. Karvinští v jednom utkání inkasovali víc než polovinu dosavadních gólů.

Braňo, byl to v pátek bláznivý zápas?
Určitě ano. V mužském fotbale jsem opravdu ještě na vlastní kůži nezažil, abychom dali čtyři góly a nevyhráli. Po tom průběhu musíme bod brát.

Hlavně pro vás to muselo být těžké, ne? Přeci jen jste zvyklý, aspoň v této sezoně, příliš neinkasovat. Vzpomenete si, který tým vás naposledy tolikrát překonal v ostrém zápase?
Ale jistě! Byly to zrovna Budějovice, kde jsme takřka před dvěma lety prohráli 0:4. Musím říct, že jsem si to v pátek po prvním gólu vybavil, protože jsme také inkasovali hned v prvních minutách.

Tři góly padly zblízka a jednou vás Šimák luxusně překonal z trestného kopu. Přesto, vyčítáte si nějaký gól?
Nevím, musíme si to ještě rozebrat. Viděl jsem zatím pouze sestřih. Nejlepší ale bude, hodit to za hlavu a připravit se na derby s Třincem.

Překvapilo vás Dynamo v něčem?
Ani ne. Spíš měli ohromnou chuť vyhrát zápas. Každý ví, že mají své starosti. Nedařilo se jim na podzim a dokonce po sestupu ze Synot ligy nemají ve Fotbalové národní lize ještě zajištěnou záchranu. Do toho měsíční přestávka kvůli příušnicím. Vlétli na nás s velkým elánem a chtěli vyhrát ještě víc, než obvykle.

V sobotu jedete do Třince a vy se opět postavíte proti svému nedávnému kolegovi Lukáši Palečkovi. Těšíte se?
Už je to asi třetí zápas, co se postavíme proti sobě. Těším se na každý zápas a ani tento nebude výjimkou. Samozřejmě jsme bývalí parťáci tady z Karviné a vzpomínám na Lukáše v dobrém. Utkání však musíme zvládnout a připsat si tři body.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná