Mlade talenty

Poslední dva podzimní zápasy juniorky

08.11.2018 | redakce
 

Poslední dva podzimní zápasy juniorky Juniorský tým už zná svůj program do konce podzimní části. V neděli jede do Brna a poslední listopadové pondělí přivítá Olomouc.

 

Rychlostí blesku, den po odehrání posledního čtrnáctého kola, upřesnila Ligová fotbalová asociace další program Juniorské ligy. První část nadstavby se řídí dle tzv. Bergerových tabulek. Protože Karvinští skončili šestí, čekají je čtyři venkovní a tři domácí zápasy. Dvě utkání stihnou ještě na podzim, zbývajících pět od poloviny února do poloviny března. 

Potom bude následovat finálová nadstavba o titul a o umístění. Do skupiny o titul postoupí prvních šest týmů české skupiny a čtyři nejlepší z moravské skupiny. „Na čtvrtý tým, kterým je momentálně Olomouc, ztrácíme čtyři body. Chceme se ještě porvat o postup do finálové nadstavby,“ prohlásil odhodlaně jeden z trenérů Marek Bielan. 

Program nadstavby

11.11. Zbrojovka Brno – MFK Karviná (Brněnské Ivanovice UT, 11:00)
26.11. MFK Karviná – Sigma Olomouc (Kovona UT, 11:00)
17.2. Zlín – MFK Karviná
24.2. Třinec – MFK Karviná
3.3. MFK Karviná – Jihlava
10.3. Slovácko – MFK Karviná
17.3. MFK Karviná – Baník Ostrava• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna