Mlade talenty

První trénink v novém trenérském složení

06.11.2017 | redakce
 

První trénink v novém trenérském složení Hráči se poprvé sešli po sobotním „kolapsu“ v Praze na Dukle a nálada v kabině byla jiná, zvláštní. K hráčům nejprve v pondělí odpoledne promluvilo vedení klubu a následně se šlo na tréninkovou jednotku už bez Jozefa Webera.

 

Nikomu nebylo během prvního dne nového pracovního týdne do řeči. Po třech a půl letech a 101 mistrovských zápasech skončila v klubu práce Jozefa Webera. Ten se přišel ještě rozloučit, s každým se pozdravil, ale odpoledne už trénink nevedl.  

Vedení klubu se rozhodlo k variantě, že v čele realizačního týmu bude působit dosavadní sportovní ředitel Lubomír Vlk společně s Josefem Muchou. „Opravdu společně! Zůstává také zbytek realizačního týmu v nezměněném složení. Přestože nemáme kouzelný proutek, aby se jedním mávnutím najednou všechno zlepšilo, tak věříme, že bude lépe. Pokusíme se o to, protože nutně potřebujeme body,“ slíbil Lubomír Vlk.


Na změnu trenéra reagovala i kabina, konkrétně kapitán Pavel Eismann. „Osm získaných bodů z třinácti kol je opravdu málo a vedení klubu se rozhodlo ke změně. Takový je bohužel fotbal. Je nám to líto a mrzí nás, že trenér Weber skončil,“ prohlásil Eismann, který předpokládá, že hlavně během tohoto týdne bude dost času si říct spoustu věcí…

Fotogalerie

               
 

• Video ze zátěžových testů
včera - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
včera - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
před 3 dny - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

• Dvanáctka třetí v B.Bystrici
8.6. - Žáci U12 skončili na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici na výborném třetím místě. Z triumfu se radoval maďarský Györ, druhý skončil slovenský Ružomberok. Gratulace celému týmu a pod vedením trenéra Tomáše Červenky.

• Středeční výsledky mládeže
6.6. - U18-Jihlava 5:0, U16-Jihlava 0:3, Frýdek-Místek-U15 1:7, Frýdek-Místek-U14 6:0, U13-Hranice 4:7, U12-Hranice 7:4.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.