Mlade talenty

U21: Příprava skončila, v neděli první mistrák

14.02.2019 | redakce
 

U21: Příprava skončila, v neděli první mistrák Konec zkoušení, jde se zpátky do boje. Juniorka MFK Karviná už v neděli zahájí jarní část Juniorské ligy. Jaká byla příprava? O co se bude hrát na jaře?

 

V zimní přípravě odehráli Karvinští celkem pět přípravných duelů, ve kterých dvakrát vyhráli a třikrát prohráli. „Kluci všechno tvrdě odmakali. Nikdo nebyl zraněný ani nemocný, což je velké plus. Odehráli jsme pět duelů a až na druhé poločasy s Baníkem a Frýdlantem jsme byli spokojení. Věříme, že kluci jsou na jarní část dobře připravení,“ řekl jeden z koučů Marek Bielan.

Posun do TOP 4, a tím možnost si zahrát finálovou nadstavbu o titul, se rovná téměř zázraku a trenéři to společně s hráči vědí. „Není to příliš reálné, aktuálně ztrácíme devět bodů a chybí pět zápasů. Muselo by se sejít hodně faktorů. Ovšem kluci hrají za klub, za sebe i o svoji budoucnost. Jsem přesvědčený, že do všech zápasů dají sto procent,“ prohlásil Bielan. 

Samozřejmostí bude využívání některých hráčů A-týmu, vždyť kmenových fotbalistů juniorky je pouze dvanáct. „Počítáme s tím, že do každého zápasu nás někdo posílí. Herní vytížení je důležité. Vždy bude záležet na domluvě s trenéry áčka,“ dodal Marek Bielan. 

Juniory čeká do poloviny března celkem pět utkání s tím, že v neděli začnou jarní část na půdě Zlína. Poté budou pokračovat obě nadstavby, do kterých se připojí týmy z české části. Nedělní duel proti Fastavu bude třetím vzájemným měřením sil a oba celky si střeží domácí trávník – na začátku září vyhrál doma Fastav 3:2, na konci října pak na Kovoně svěřenci Marka Bielana a Zbyška Gazdy 2:1. 

Výsledky přípravných utkání

MFK Karviná – Heřmanice 9:1
MFK Karviná – Dětmarovice 7:2
MFK Karviná – Frýdek-Místek 0:2
Baník Ostrava - MFK Karviná 6:0
MFK Karviná – Frýdlant nad Ostravicí 2:3 

JARNÍ ROZLOSOVÁNÍ NAJDETE ZDE!

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, Zlín-U17 0:1.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

• Sobotní výsledky mládeže
11.5. - U19-Příbram 2:2 (2:4np), Prostějov-U18 4:0, U17-Příbram 1:1 (3:1np), Prostějov-U16 1:3, U15-FM 2:2, U14-FM 0:8, U13-Přerov 12:1, U12-Přerov 13:4, Kravaře-st.žáci B 2:2, ml.žáci B-Kravaře 6:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem