Mlade talenty

Vánoční prodej permic pouze 11. prosince

05.12.2018 | redakce
 

Vánoční prodej permic pouze 11. prosince Také v tomto roce klub reaguje na časté dotazy fanoušků jasným vzkazem - ano, možnost zakoupení permanentek přímo pod vánoční stromeček bude. Termín prodeje byl stanoven na úterý 11. prosince.

 

Jarní část bude s ohledem na dosavadní výsledky ohromně těžkou a zároveň důležitou druhou půlkou sezóny, ve které budou fotbalisté MFK potřebovat hlasitou podporu svých příznivců k udrželi prvoligové příslušnosti. Od února do konce dubna se odehrají zbývající zápasy základní části a následovat bude premiérově nadstavbová část – šest domácích utkání je jistých, v nadstavbě pak dvě až čtyři.

Při zakoupení permanentek za vánoční ceny je garantován vstup na nadstavbovou část zcela zdarma a nikde není psáno, že v dubnu se nepředstavíme v domácím prostředí i ve čtvrtfinále MOL Cupu (los proběhne 13. prosince). Právě vstup na pohárové zápasy mají permanentkáři zcela zdarma!

Klub při cenové kalkulaci vánočního prodeje myslel především na děti a připravil si pro jejich rodiče zvýhodněné ceny. „Při zakoupení jedné dospělé permanentky má kupující možnost pořídit ji svému dítěti za 100 Kč. Při koupi dvou dospělých dostane jednu dětskou permanentku úplně zdarma,“ upřesnila Pavla Žebroková z oddělení ticketingu. Dodala ještě, že samostatná dětská permanentka vyjde na 500 Kč.

Prodej permanentek za zvýhodněné ceny bude probíhat v úterý 11. prosince od 15 do 19 hodin v rámci Vánočního jarmarku.

CENÍK VÁNOČNÍCH PERMANENTEK

  • 900 Kč (sektory B3 a D2-D6)
  • 800 Kč (sektory B3 a D2-D6 pro ZTP, fanoušky nad 60 let a studenty)
  • 800 Kč (ostatní sektory)
  • 700 Kč (ostatní sektory pro ZTP, fanoušky nad 60 let a studenty)
  • 500 Kč (děti 7 -15 let)

    AKCE
  • 1 dospělá permanentka = automaticky 1 dětská za 100 Kč
  • 2 dospělé permanentky = automaticky 1 dětská permanentka ZDARMA 


• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna