Mlade talenty

Ve čtvrtfinále MOL Cupu v Praze se Slavií

13.12.2018 | redakce
 

Ve čtvrtfinále MOL Cupu v Praze se Slavií Tentokrát už byl los pro fotbalisty MFK neúprosný - nejtěžší možný protivník v osudí a ještě k tomu na jeho hřišti. Karvinští zavítají na Sinobo Stadium do hlavního města.

 

Repete po dvou letech. Karvinští by se měli na stadionu Slavie utkat s domácím týmem v dubnu 2019, dva roky zpátky ve stejné fázi soutěže dokázala Slavia zvítězit 5:2! Pro MFK Karviná půjde o druhé čtvrtfinále domácího poháru v historii a opět proti stejnému soupeři na stejném místě.

Karvinská kabina přijala čtvrteční los jako fakt, i když zrovna pražského giganta z Vršovic si nepřála. „Kdybychom aspoň hráli proti Slavii doma. Ale bohužel, pojedeme do Prahy, kde to bude hrozně těžké,“ přemítal brankář Martin Pastornický, který jako jediný gólman ze všech čtvrtfinalistů ještě v této sezóně MOL Cupu neinkasoval ani v jednom utkání. „Do každého zápasu jde gólman s tím, že nechce inkasovat. Nejsem výjimkou a určitě je dobré mít zdravé sebevědomí. Uvidíme, proti Slavii to bude extrémně náročné,“ zakončil.

Kapitán Marek Janečka čekal, že jeho tým „vyfasuje“ jednoho z dvou pražských „S“. „Taková je realita a je jen škoda, že nehrajeme na našem stadionu. Ovšem bereme to jako fakt,“ řekl muž s číslem 66 na dresu. 

Úředním hracím dnem čtvrtfinále je středa 3. dubna 2019. S termínem se však ještě může hýbat a není to tedy závazný termín.


Zdroj: www. facebook.com/MOLcup


• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem