Mlade talenty

Vojtěch Smrž si převzal trofej

09.11.2016 | redakce
 

Vojtěch Smrž si převzal trofej Hattrick proti Hradci Králové v rámci 12. kola Juniorské ligy zajistil karvinskému záložníkovi hezkou skleněnou trofej, kterou přebral ve středu před odpoledním tréninkem.

 

Přestože patří do kádru karvinského A-týmu a každý den se s ním připravuje, zatím za něj v nejvyšší soutěži nenastoupil. Vojtěch Smrž zatím sbírá zkušenosti v Juniorské lize – a daří se mu náramně. Z pozice záložníka vstřelil už osm gólů, ve 12. kole dokonce zaznamenal hattrick. „Tři góly v jednom zápase jsem dal naposledy možná v přípravce. Kluci mi po zápase hned říkali, že určitě trofej dostanu,“ usmál se Smrž.Loňský kapitán ligového dorostu U19 přiznal, že jej cena potěšila. „To je jasné, ne? Zároveň jsem rád, že se nám daří i na hřišti. Celou soutěž vedeme a je to fajn,“ řekl. Naposledy v pondělí hrála juniorka v Třinci, kde zvítězila 3:2 a po jednodenní odmlce se vrátila zpět do čela. Druhá Mladá Boleslav však má utkání k dobru.  

V letošní sezóně mu to pálí, již zmíněných osm gólů je toho jasným důkazem. „I pro mě je to celkem nečekané. Pozice ofenzivního záložníka mi sedí,“ dodal s úsměvem na rtech v lednu dvacetiletý fotbalista. 

Rozhovor pro web JL si můžete přečíst ZDE.

• Se Slováckem v neděli 2. září
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 3 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna