Mlade talenty

Filip Panák: Bylo to špatné a slabé!

09.04.2018 | redakce
 

Filip Panák: Bylo to špatné a slabé! Začal ve středu zálohy, ale deset minut po přestávce se přesunul na hrot. Tyto ani jiné "šachy" nepomohly - Filip Panák tak mohl po utkání se svými spoluhráči jen kroutit hlavou, proč karvinskému týmu domácí zápas vůbec nevyšel.

 

Filipe, utkání se Slováckem celému týmu hrubě nevyšlo. Máte pro to nějaké vysvětlení?
Nevím. Možná na nás dolehla tíha okamžiku, potřebovali jsme vyhrát. Vůbec jsme se nedostali do hry, jen nakopávali balóny a prohrávali souboje. Prostě všechno špatně, byl to od nás slabý výkon.

Nepříjemně foukalo. Mohlo to hrát roli?
To si nemyslím, určitě ne.

I přesto držíte jarní neporazitelnost…
Radši bychom třeba dvakrát vyhráli a jednou prohráli. Mrzí nás to hodně, tento zápas jsme fakt chtěli zvládnout, mohli jsme mít 27 bodů.

Je alarmující, že jste se dostali vlastně jen do jedné šance, která skončila po hlavičce Jana Hoška na břevnu?
Asi ano. Náš výkon byl celkově neurovnaný, nedostali jsme se ani do tempa.

Chyběl v ofenzivě třeba i moment překvapení?
Z naší strany to bylo jednotvárné. Jen jsme nakopávali míče, pak jsme o něj přišli a pořád dokola. Slovácko to hrálo podobně. Celkově bída!• V Jablonci v sobotu odpoledne
včera - Ligová fotbalová asociace upřesnila 4. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí v Jablonci v sobotu 11. srpna od 17 hodin.

• U19 na turnaj do B. Bystrice
před 2 dny - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
17.7. - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
16.7. - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
Dnes v 17:00
FC Slovan Liberec
MFK Karviná
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna